komunikat prasowy

RAFAKO prezentowało swoją ofertę i informowało studentów 14 listopada 2012

Już po raz siódmy we Wrocławiu odbyła się Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Techniczna „Energetyka 2012”. Nie mogło w niej zabraknąć RAFAKO, firmy, którą z wrocławskim ośrodkiem akademickim łączą szczególne więzi.

Już po raz siódmy we Wrocławiu odbyła się Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Techniczna „Energetyka 2012”. Nie mogło w niej zabraknąć RAFAKO, firmy, którą z wrocławskim ośrodkiem akademickim łączą szczególne więzi.


Organizatorami konferencji byli Politechnika Wrocławska oraz Instytut Techniki Cieplnej i Mechaniki Płynów, a patronat honorowy nad imprezą objął Waldemar Pawlak, były już minister gospodarki. W konferencji wzięło udział ok. 250 osób, reprezentujących różne ośrodki naukowe oraz energetyczny sektor gospodarczy z kraju i zagranicy. Poruszano m.in. takie tematy jak: zaawansowane technologie energetyczne, eksploatacja i rewitalizacja maszyn i urządzeń energetycznych, spalanie i przetwarzanie paliw, ciepłownictwo i kogeneracja, optymalizacja maszyn i urządzeń energetycznych oraz oddziaływanie energetyki na środowisko.

Janusz Rydzak wygłosił referat na temat aktualnej oferty RAFAKO w zakresie kotłów i instalacji ochrony środowiska

RAFAKO podczas konferencji reprezentował Janusz Rydzak, Kierownik Zespołu Promocji Produktu, który wygłosił referat na temat aktualnej oferty RAFAKO w zakresie kotłów i instalacji ochrony środowiska. - Co roku bierzemy udział w tym wydarzeniu, a w tym roku byliśmy również sponsorem. To dla nas bardzo ważna konferencja, bo porusza interesującą nas tematykę i daje możliwość zaprezentowania naszych rozwiązań w zakresie bloków kotłowych oraz urządzeń ochrony środowiska. Z Politechniką Wrocławską łączą nas szczególne więzi, bo jest to pierwsza uczelnia, z którą nawiązaliśmy formalną współpracę na gruncie naukowo-badawczym. Mało tego, współpraca ta przynosi wymierne efekty w postaci innowacyjnych rozwiązań – mówi Janusz Rydzak.

Podczas trwania konferencji RAFAKO prezentowało również własne stoisko, przy którym prowadzona była akcja informacyjna głównie z myślą o studentach.


***

PLIKI DO POBRANIA:

RAFAKO (inf. prasowa-doc) RAFAKO prezentowało swoją ofertę i informowało studentów

RAFAKO (inf. prasowa- rtf) RAFAKO prezentowało swoją ofertę i informowało studentów

***
ZDJĘCIA DO POBRANIA
RAFAKO prezentowało swoją ofertę i informowało studentów

« WSTECZ