komunikat prasowy

Koktajl bluesa dla mam 4 czerwca 2012

W ramach IV Festiwalu Motywy Bluesa w sobotę w Pałacyku RAFAKO odbyły się koncerty grup Retro Blues, Double Six oraz duetu Grzegorz Olejnik & Sławek Pyrko.


W ramach IV Festiwalu Motywy Bluesa w sobotę w Pałacyku RAFAKO odbyły  się koncerty grup Retro Blues, Double Six oraz duetu Grzegorz Olejnik & Sławek Pyrko. 

W sobotnie, majowe popołudnie w Pałacyku RAFAKO królował blues. Koncerty trzech grup odbyły się w ramach IV Festiwalu „Motywy Bluesa”. Na scenie prezentował się dwuosobowy zespół z Czech Retro Blues. - W Raciborzu mamy okazję występować drugi raz. Dzisiaj gramy  romantycznie i wesoło głównie dla mam z okazji ich święta- powiedzieli nam przed występem muzycy z Retro Blues.

Kolejni wykonawcy, czyli Double Six oraz duet Grzegorz Olejnik & Sławek Pyrko zaprezentowali widowni koktajl bluesa połączonego z folkiem.

Pomysłodawcą i głównym organizatorem Festiwalu „Motywy Bluesa” jest Marek Wojtowicz, raciboski bluesman. - Pierwsza edycja naszego festiwalu była bardzo skromna, a teraz z każdym rokiem się rozwijamy. Głównie za sprawą naszego sponsora RAFAKO- przyznał Marek Wojtowicz. - W ubiegłym roku RAFAKO w sposób przepiękny otworzyło nam drzwi do swojego palacyku. W tym roku również możemy tu koncertować.  Za, co oczywiście jesteśmy niezmiernie wdzęczni- dodał organizator festiwalu i zaprosił na kolejną jego edycję za rok.  

***

PLIKI DO POBRANIA:
RAFAKO (inf. prasowa) Koktajl bluesa dla mam
RAFAKO (inf. prasowa) Koktajl bluesa dla mam 

 

***
ZDJĘCIE DO POBRANIA:
Koktajl bluesa dla mam
  
* * *
RAFAKO S.A.
RAFAKO S. A. jest największym europejskim producentem kotłów dla energetyki zawodowej i przemysłowej, urządzeń ochrony środowiska oraz dostawcą kompletnych bloków energetycznych „pod klucz”. Kapitał zakładowy wynosi 139.200.000,00, zł.

 

 

« WSTECZ