komunikat prasowy

COAL GEN EUROPE 2012 UDANE DLA RAFAKO 16 marca 2012

Zwiększenie efektywności energetycznej bloków węglowych, to temat tegorocznej czwartej edycji konferencji Coal Gen Europe 2012. Odbyła się ona w dniach 14-16 lutego w Warszawie.

Zwiększenie efektywności energetycznej bloków węglowych, to temat tegorocznej czwartej edycji konferencji Coal Gen Europe 2012. Odbyła się ona w dniach 14-16 lutego w Warszawie.

Już po raz czwarty RAFAKO wzięło udział w imprezie w pełni poświęconej energetyce węglowej Coal Gen Europe 2012. Konferencja oraz towarzysząca jej wystawa tym razem odbyły się w warszawskim EXPO XXI. Tegorocznym tematem przewodnim były najnowsze technologie i działania, które wpływają na podniesienie efektywności energetycznej bloków węglowych i zmniejszają ich negatywny wpływ na środowisko. Podczas trwającej dwa dni konferencji, połączonej z panelem dyskusyjnym referat wygłosił również przedstawiciel RAFAKO.
 

Tegoroczna edycja cieszyła się sporym zainteresowaniem, choć nie tak dużym jak zeszłoroczny Coal Gen zorganizowany w Pradze, ale jesteśmy zadowoleni z frekwencji – przyznaje Piotr Karaś, dyrektor biura marketingu w RAFAKO. Na rafakowskim stoisku wystawienniczym panował duży ruch. – Odwiedziło nas wielu konkretnych ludzi z branży, co nas niezmiernie cieszy– dodaje Piotr Karaś. Dla firmy była to kolejna okazja do nawiązania kontaktów biznesowych oraz pokazania swojej oferty.

Stoisko wystawiennicze firmy RAFAKO na wystawie Coal Gen Europe 2012

W tym roku RAFAKO swoje stoisko dzieliło z Energomontażem Południe, wchodzącego w skład Grupy RAFAKO i po raz  pierwszy występowało jako członek Grupy PBG.


Konferencja i wystawa Coal-Gen Europe 2012 odbyła się po raz czwarty. Wcześniejsze edycje miały miejsce w Warszawie, Sosnowcu i Pradze. Swoje referaty i stoiska prezentowały na niej liczące się w Europie firmy związane z branżą energetyczną.

***

Pliki do pobrania:

RAFAKO (informacja prasowa- doc.) Coal Gen Europe 2012 udane dla RAFAKO
RAFAKO (informacja prasowa- rtf.) Coal Gen Europe 2012 udane dla RAFAKO


***
Zdjęcie do pobrania:

RAFAKO- Coal Gen Europe 2012
PODPIS: Stoisko wystawiennicze firmy RAFAKO na wystawie Coal Gen Europe 2012
  
* * *
RAFAKO S.A.
RAFAKO S. A. jest największym europejskim producentem kotłów dla energetyki zawodowej i przemysłowej, urządzeń ochrony środowiska oraz dostawcą kompletnych bloków energetycznych „pod klucz”. Kapitał zakładowy wynosi 139.200.000,00, zł.


 

« WSTECZ