komunikat prasowy

RAFAKO S.A. wśród najlepszych pracodawców województwa śląskiego 30 listopada 2016

- Dzisiejsza nagroda to przede wszystkim uznanie dla wszystkich pracowników, którzy od 1949 roku budowali markę oraz pozycję RAFAKO S.A. - powiedziała Anna Zembaty – Łęska, Dyrektor Departamentu Zarządzania Personelem RAFAKO S.A., które wzięło udział w Silesia HR Trends 2016 w Katowicach. W trakcie wydarzenia raciborska Spółka odebrała tytuł „Top Pracodawcy Województwa Śląskiego”.

W czwartek, 24 listopada w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbyła się druga edycja Silesia HR Trends 2016. To największe spotkanie branży zarządzania zasobami ludzkimi w województwie śląskim, w którym uczestniczyli eksperci z dziedziny HR, przedstawiciele zakładów pracy, instytucji publicznych, samorządów woj. śląskiego, środowiska akademickiego, firm doradczych oraz osoby zainteresowane rozwojem swojej kariery zawodowej. 

Wydarzenie podzielone było na dwie części: Targi Pracy i Kariery oraz tematyczne panele dyskusyjne. Jednym z uczestników wydarzenia było RAFAKO S.A., które wzięło udział w debacie dotyczącej szkolnictwa zawodowego. Tego samego dnia, odbyła się także uroczysta gala w trakcie której uhonorowano dziesięciu najlepszych pracodawców Śląska. Pośród laureatów znalazła się raciborska Spółka otrzymując tytuł „Top Pracodawca Województwa Śląskiego”. 

- RAFAKO S.A. zaproszone zostało do udziału w debacie, która poświęcona została szkolnictwu zawodowemu oraz wyzwaniom jakie przed nim stoją. Ponadto poruszaliśmy tematy związane z reformą oświaty, jak i ze stworzeniem dwustopniowych szkół branżowych. Dyskusje jakie prowadziliśmy były ciekawe i inspirujące. Ja ze swojej strony miałam okazję podzielenia się z uczestnikami naszymi doświadczeniami w szkoleniu pracowników młodocianych oraz oczekiwaniami z tym związanymi. Dodam także, że pojawiliśmy się tutaj jako firma, posiadająca bardzo dobre praktyki związane ze szkoleniem, które odpowiadają potrzebom rynku – wyjaśniła Anna Zembaty – Łęska, Dyrektor Departamentu Zarządzania Personelem RAFAKO S.A., która też odebrała w imieniu RAFAKO S.A. tytuł „Top Pracodawca Województwa Śląskiego” przyznawanego przez redakcję portalu plusHR.pl. - RAFAKO S.A. znalazło się wśród dziesięciu najlepszych pracodawców województwa śląskiego. Jak powszechnie wiadomo, na Śląsku znajduje się wyjątkowo dużo prężnie działających firm. W związku z czym znalezienie się w takim wspaniałym gronie, jest dla nas ogromnym wyróżnieniem. Jesteśmy dumni i przyznam, że wzruszyłam się, gdy odebrałam informację, że RAFAKO S.A. dostrzeżone zostało również od innej strony. O raciborskiej Spółce na ogół mówi się w kontekście energetyki i produkowanych urządzeń, technologii i techniki. Tym razem docenieni zostaliśmy jako pracodawca. Tytuł ten jest uznaniem dla wszystkich pracowników, którzy od 1949 roku budowali markę oraz pozycję firmy RAFAKO S.A. - podsumowała Anna Zembaty – Łęska, Dyrektor Departamentu Zarządzania Personelem RAFAKO S.A.

« WSTECZ