Aktualność

VGB 2005 w Krakowie - zdjęcia! 12 października 2005

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko na wystawie VGB'2005, która odbyła się w dniach 28 - 30 września 2005 roku w Muzeum Narodowym...

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko na wystawie VGB'2005, która odbyła się w dniach 28 - 30 września 2005 roku w Muzeum Narodowym w Krakowie.

Do Krakowa przyjechali przedstawiciele zarządów i kierownictwa czołowych firm europejskich działających w branży energetycznej.
Jeszcze raz dziękujemy i mamy nadzieję spotkać się za rok na kolejnej edycji wystawy technicznej przy Kongresie VGB, która odbędzie się w Dreźnie.

Zespół Promocji Produktu RAFAKO S.A.

Kongres VGB odbył się po raz pierwszy w Polsce, w Muzeum Narodowym w Krakowie Stoisko RAFAKO S.A. było nieduże i skromne, ale cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem. Czasami brakowało miejsca. Rozmów było bardzo dużo, większość na najwyższym szczeblu.
 
Chociaż VGB jest organizowane przez niemiecką organizację, poczuliśmy się gospodarzem w Krakowie i zaprosiliśmy wszystkich uczestników i odwiedzających na przyjęcie przy naszym stoisku.   Lokalizacja imprezy dała rzadką okazję do dokładnego przyjrzenia się eksponatom Muzeum Narodowego.

 

« WSTECZ