Aktualność

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się świat” - Św. Mikołaj zawitał w Arenie RAFAKO 5 grudnia 2017

Gry i zabawy, śpiewanie ze Śnieżynkami, kula śnieżna oraz wizyta św. Mikołaja to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekały na dzieci w trakcie Mikołajek. W sobotę, 2 grudnia, Arena RAFAKO przeobraziła się w świąteczne miasteczko pełne niesamowitych przygód, prezentów i wspaniałej atmosfery. Młodzi uczestnicy zabawy, z pewnością jeszcze na długi czas zapamiętają to gwiazdkowe wydarzenie.

Wzorem lat poprzednich, także i w tym roku Zarząd RAFAKO S.A. wraz ze Związkami Zawodowymi przygotowały dla dzieci pracowników firmy zabawę Mikołajkową. W sobotę, 2 grudnia, raciborska Arena RAFAKO przeobraziła się w świąteczne miasteczko, z mnóstwem zabaw i prezentów, oraz w miejsce wypełnione wspaniałą, rodzinną atmosferą. Punktem kulminacyjnym spotkania była wizyta Świętego Mikołaja, który przywiózł ze sobą wór pełen prezentów i słodkich przekąsek. 

Program wydarzenia obfitował w przeróżne zabawy i animacje. Konferansjerka  prowadząca Mikołajki, wraz z towarzyszącymi jej Śnieżynkami doskonale zabawiała najmłodszych. Dzieci brały udział w konkursach, zabawach manualnych, tworzeniu ozdób choinkowych i zdobieniu pierników.

Zadowolenia z wydarzenia nie kryły tylko dzieci, ale także ich rodzice. Jak wspomina Aneta Jędrosek, żona pracownika RAFAKO S.A. w imprezie bierze udział już nie pierwszy raz. - Mikołajki bardzo mi się podobają. Z roku na rok jest coraz lepiej, a nasze córki Zuzia i Amelka są bardzo zadowolone. Program jest bogaty, dzieciaki mogą korzystać z mnóstwa atrakcji i zabaw. Bardzo mi się podoba. Nie ukrywam, że najlepszym momentem całej zabawy jest wizyta św. Mikołaja - powiedziała Aneta Jędrosek.

 - Impreza jak co roku bardzo mi się podobała. Wiele atrakcji, dmuchane zamki, zjeżdżalnia i oczywiście św. Mikołaj. Ponadto przepiękna pogoda. Mróz i śnieg. Doskonała atmosfera. Jest dużo dzieci w wieku moich pociech, więc zabawa jest przednia - powiedział Paweł Król, pracownik RAFAKO S.A. - Przyznam, że w Mikołajkach bierzemy udział od pierwszej edycji wydarzenia. Oczywiście, na początku była to dla nas pewna nowość. Z biegiem lat impreza się rozrosła, a atmosfera jest jeszcze bardziej świąteczna – dodał Paweł Król

W programie znalazła się także nauka świątecznej piosenki, którą najmłodsi zaśpiewali dla Świętego Mikołaja. Nie mogło zabraknąć także śniegowego bałwana w którego wnętrzu znajdował się basen z kulkami dla najmłodszych. Nieco starsze dzieci mogły jeździć na specjalnych konikach. 

Dostępne były też Fotobudki, dzięki którym możliwe było wykonanie śmiesznych zdjęć w różnych kolorowych perukach i z gadżetami. Magik DON CARLOS natomiast wprowadził dzieci w świat iluzji a program pt.„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się świat” artystyczny cieszył się ogromnym powodzeniem uczestników. 

« WSTECZ