Aktualność

Konferencja i wystawa Electrify Europe, Wiedeń 19 - 21 czerwca 2018. 11 czerwca 2018

Jest to pierwsza konferencja i wystawa Electrify Europe po zakończeniu cyklu Power Gen Europe. RAFAKO wystawia się w ramach Pawilonu Polskiego oznaczonego numerem A-L52 i serdecznie zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska.

Po 25 latach istnienia Power Gen Europe przekształca się w Electrify Europe. Ta zmiana to nie tylko zmiana nazwy, znak czasów, odzwierciedlający zmiany w energetyce europejskiej. To również zupełnie nowa formuła, nowa tematyka konferencji, nowi wystawcy. Silnie regulowany rynek europejski, szczególnie pod kątem ochrony środowiska, wymaga dostosowania się regulatorów, wytwórców i dostawców technologii do nowej sytuacji, zastosowania nowatorskich rozwiązań, cyfryzacji, zarówno w obszarze dużej energetyki zawodowej, jak i tej rozproszonej.

W tej nowej formule starają się również odnaleźć polskie firmy, które wsólnie wystawiają się w Wiedniu. Jak udane będą to targi, czy nowa formuła spełni pokładane w niej nadzieje, okazę się już za tydzień. 

RAFAKO zaprezentuje na stoisku zarówno swoją tradycyjną ofertę obejmującą nowoczesne bloki energetyczne, modernizacje istniejących jednostek, instalacje oczyszczania spalin, jak i swoją nową ofertę w obszarze sektora naftowo-gazowego czy kogeneracji.

« WSTECZ