Aktualność

RAFAKO S.A. przekazało prezenty podopiecznym Powiatowego Domu Dziecka w Gorzyczkach 22 grudnia 2016

Przekazywanie prezentów podopiecznym Powiatowego Domu Dziecka w Gorzyczkach, jest już w RAFAKO S.A. długoletnią tradycją. Również w tym roku, wychowankowie placówki znajdą pod choinką wspaniałe upominki. Co więcej, świąteczne prezenty raciborska Spółka ofiarowała także potrzebującym rodzinom z Parafii św. Barbary w Jaworznie.

RAFAKO S.A., jak co roku, przekazało prezenty świąteczne podopiecznym Powiatowego Domu Dziecka w Gorzyczkach. Dla wychowanków placówki przygotowano mnóstwo wspaniałych upominków, które dobrane zostały do ich indywidualnych zainteresowań.

- Jesteśmy niezmiernie wdzięczni pracownikom RAFAKO S.A. za tak cudowne prezenty. Nie spodziewaliśmy się aż tylu darów. Dzieci były zadowolone i szczęśliwe a my razem z nimi. Jeszcze raz dziękujemy za czas i zaangażowanie w pomoc dla naszej placówki - mówi dyrektor Powiatowego Domu Dziecka w Gorzyczkach, Wiesława Renata Niemcewicz - Cierpiał. W tym kontekście warto zaznaczyć, że współpraca Domu Dziecka w Gorzyczkach z raciborską Spółka trwa przez cały rok. RAFAKO sfinansowało placówce ogrodzenie terenu oraz wsparło remont pokoi Domu Dziecka poprzez zakup wyposażenia. Ponadto wychowankowie uczestniczą w wydarzeniach organizowanych dla pracowników firmy.

Spółka wspiera także Ośrodek Terapeutyczno-Opiekuńczy w Samborowicach przekazując sprzęt multimedialny na potrzeby zajęć rehabilitacyjnych dla dzieci.

Więcej informacji można znaleźć w Centrum prasowym « WSTECZ