Aktualność

RAFAKO PONOWNIE ZAGRA Z WIELKĄ ORKIESTRĄ ŚWIĄTECZNEJ POMOCY 7 stycznia 2016

Po raz kolejny RAFAKO S.A. przyłączyło się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, której finał odbędzie się w najbliższą niedzielę, 10 stycznia. Wylicytować można kamizelkę z autografem Justyny Kowalczyk, kalendarze na 2016 r. z jej wizerunkiem oraz zdjęcia z autografem aktualnego wicemistrza Europy, boksera wagi ciężkiej Igora Jakubowskiego, występującego w barwach RAFAKO Hussars Poland.

RAFAKO, to firma, która chętnie wspiera akcje charytatywne, w tym, od wielu lat gra wspólnie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W tym roku na swoich aukcjach internetowych wystawiła gadżety sportowców, których wspiera.

Do wylicytowania jest kamizelka z autografem Justyny Kowalczyk, polskiej biegaczki narciarskiej, złotej medalistki olimpijskiej, multimedalistki Mistrzostw Świata i Polski, czterokrotnej zwyciężczyni prestiżowych zawodów biegowych Tour de Ski oraz pięciokrotnej zdobywczyni tytułu Najlepszego Sportowca Polski. Cena wywoławcza stroju wynosi 150 zł, ale pamiętajmy na jaki cel zbiera WOŚP. Ponadto wylicytować można 5 kalendarzy z wizerunkiem sportsmenki. Licytacja każdego kalendarza rozpoczyna się od symbolicznej kwoty- 10 zł. 

Gratka szykuje się również dla amatorów mocny sportowych emocji, jedna z niewielu okazji, kiedy można zdobyć zdjęcie z autografem pięściarza Igora Jakubowskiego. Młody bokser pochodzący z Konina na swoim koncie ma już kilka znacznych wyróżnień. Jest m.in.: aktualnym wicemistrzem Europy Seniorów. Pięściarz wagi ciężkiej to również kilkukrotny Mistrz Polski. Ponadto zdobył brązowy medal Pucharu Świata w Beloyarsku w Rosji w 2012 roku, 1. miejsce na turnieju im. Feliksa Stamma 2014 i tytuł Mistrza Unii Europejskiej 2014. Od ubiegłego sezonu występuje w barwach RAFAKO Hussars Poland, walcząc w lidze WSB. Cena wywoławcza zdjęcia z autografem wynosi 15 zł.

Wszystkie aukcje charytatywne w portalu Allegro.pl, które wystawiła raciborska Spółka, licytować można tutaj: http://charytatywni.allegro.pl/listing?sellerId=15913372

Licytacje potrwają do 18- 19 stycznia br. Przypominamy, że całkowity dochód ze sprzedaży przedmiotów zostanie przekazany WOŚP.

 

Więcej informacji można znaleźć w Centrum prasowym « WSTECZ