Aktualność

RAFAKO zwycięzcą Turnieju Zakładów Pracy i Służb Mundurowych 16 marca 2015

Drużyna RAFAKO S.A po raz 3 stanęła na najwyższym podium zdobywając Puchar Prezydenta Raciborza w Turnieju Siatkarskim Zakładów Pracy i Służb Mundurowych. 14 i 15.03 w Arenie RAFAKO odbyła się V edycja tych zmagań. Wzięło w niej udział 16 zespołów. Oprócz nagrody głównej, Jarosław Chodenko, z rafakowskiego teamu zdobył indywidualną nagrodę dla najlepszego siatkarza turnieju.

Drużyna RAFAKO S.A. po raz 3 stanęła na najwyższym podium zdobywając Puchar Prezydenta Raciborza w Turnieju Siatkarskim Zakładów Pracy i Służb Mundurowych. 14 i 15.03 w Arenie RAFAKO odbyła się V edycja tych zmagań. Wzięło w niej udział 16 zespołów. Oprócz nagrody głównej, Jarosław Chodenko z rafakowskiego teamu zdobył indywidualną nagrodę dla najlepszego siatkarza turnieju.

Drużyna RAFAKO S.A. po raz 3 wygrała Turniej Siatkarski Zakładów Pracy i Służb Mundurowych, w którym zmagania toczyły się o Puchar Prezydenta Raciborza. – Jesteśmy bardzo zadowoleni z wygranej. Mamy kolejny puchar do kolekcji, a co najważniejsze udało nam się poprawić ubiegłoroczny wynik. (od red. Rok temu zajęli trzecie miejsce). Teraz też nie było łatwo. Walka o trofeum była bardzo zacięta, ale daliśmy radę, bo mamy wyrównany skład. Najtrudniejszym przeciwnikiem w tegorocznych rozgrywkach, z którym przyszło nam rozegrać mecz była drużyna Eko- Okien. Młody silny skład, ale jak widać, udało nam się go pokonać- mówi tuż po zakończeniu rozgrywek o Puchar Prezydenta Raciborza, kapitan temu RAFAKO Andrzej Szafirski.

W ubiegły weekend łącznie na parkiecie Areny Rafako rozegrano 32 spotkania. 1 miejsce zajęła drużyna RAFAKO. Tuż za nią na podium stanęła drużyna głównego organizatora SGL Carbon, na trzecim miejscu uplasował się skład Śląskiego- Małopolskiego Oddziału Straży Granicznej.

 

Więcej informacji można znaleźć w Centrum prasowym « WSTECZ