Aktualność

Weekend pełen narciarskich emocji 2 lutego 2015

W dniach 30.01 – 01.02. br. w Dusznikach-Zdroju odbyły się zawody o Puchar Prezesa RAFAKO w narciarstwie alpejskim i biegowym. Uczestnicy konkurowali ze sobą najpierw na stoku w Zieleńcu, gdzie każdy miał do wykonania dwa przejazdy. Druga część dwuboju rozegrana została na Jamrozowej Polanie- profesjonalnej trasie narciarskiej, na której chwile wcześniej przeprowadzono siódme zawody z tegorocznego cyklu Narodowego Program Rozwoju Biegów Narciarskich "Bieg na Igrzyska".

W dniach 30.01 – 01.02. br. w Dusznikach-Zdroju odbyły się zawody o Puchar Prezesa RAFAKO w narciarstwie alpejskim i biegowym. Uczestnicy konkurowali ze sobą najpierw na stoku w Zieleńcu, gdzie każdy miał do wykonania dwa przejazdy. Druga część dwuboju rozegrana została na Jamrozowej Polanie- profesjonalnej trasie narciarskiej, na której chwile wcześniej  przeprowadzono siódme zawody z tegorocznego cyklu Narodowego Program  Rozwoju Biegów Narciarskich "Bieg na Igrzyska".

W klasyfikacji generalnej wśród pań najlepsza była Katarzyna Skrzypiec, w gronie panów bezkonkurencyjny okazał się Łukasz Kocurek.

Wkrótce szczegóły klasyfikacji i obszerniejsza relacja.

 

 

 

« WSTECZ