Aktualność

Husaria zmierzy się z Argentyną 29 stycznia 2015

W nadchodzący weekend czeka nas kolejna dawka dobrego boksu, bowiem w ringu rękawice bokserskie skrzyżują pięściarze RAFAKO Hussars Poland z Argentina Condors. Pojedynek w ramach WSB odbędzie się 31 stycznia w Ośrodku Sportu i Rekreacji we Włocławku. Mecz transmitowany będzie „na żywo” przez TVP Sport.

W nadchodzący weekend czeka nas kolejna dawka dobrego boksu, bowiem w ringu rękawice bokserskie skrzyżują pięściarze RAFAKO Hussars Poland z Argentina Condors. Pojedynek w ramach WSB odbędzie się 31 stycznia w Ośrodku Sportu i Rekreacji we Włocławku. Mecz transmitowany będzie  „na żywo” przez TVP Sport.

W nadchodzącą sobotę odbędzie się trzeci w tym sezonie ligi World Series of Boxing (WSB) mecz pięściarzy z teamu RAFAKO Hussars Poland. Tym razem powalczą w bokserskim ringu z Argentina Condors. Drużynę sponsorowaną przez RAFAKO S.A. reprezentować będą: kapitan ekipy Tomasz Jabłoński (-75 kg) i Igor Jakubowski (-91 kg), którzy mają już na swoim koncie zwycięstwo w pierwszym w tym sezonie starciu w ramach WSB w Portoryko. Na ringu zobaczymy również Dawida Jagodzińskiego (-49 kg) i Damiana Kiwiora (-64 kg), a także Sylwestra Kozłowskiego, który zastąpi Marka Pietruczuka (- 56 kg ).  - Chciałem wystawić ten sam skład co w Portoryko, niestety przegrana Marka Pietruczuka przez nokaut uniemożliwiła mu start we Włocławku. Na jego miejsce wyznaczyliśmy Sylwestra Kozłowskiego. Jest on bardzo dobrym pięściarzem, niestety nie miał za wiele możliwości sprawdzić się w pojedynkach WSB. We Włocławku będzie miał szansę pokazać swoje umiejętności- mówi Zbigniew Raubo, trener  RAFAKO Hussars Poland.  

Pełna informacja prasowa dostępna jest w Centrum Prasowym.

 

Więcej informacji można znaleźć w Centrum prasowym « WSTECZ