komunikat-prasowy

Rafako Orbea MTB Team z doskonałymi wynikami w Bike Maraton Zdzieszowice 2017 22 april 2017

Zawodnicy Rafako Orbea MTB Team nie zwalniają tempa! W sobotę, 22 kwietnia kolarze sponsorowani przez RAFAKO S.A. zdobyli pierwsze miejsce w klasyfikacji Muszkieterów oraz czwarte w klasyfikacji sportowej. Kolejnym startem drużyny RAFAKO S.A. będą IX Mistrzostwa Polski Energetyków w Maratonie Rowerowym MTB – TAURON CUP w Krakowie.

Podobnie jak w trakcie Bike Maraton w Miękini, na najwyższym miejscu, na podium, w swojej kategorii wiekowej (K-3), na dystansie MEGA zdobyła Agneiszka Uroda - Hampelska. Wynik ten jest o tyle świetny, ponieważ zawodniczka jest członkiem klubu od niedawna, a  zawody w Zdzieszowicach były jej drugimi w barwach Rafako Orbea MTB Team. W kategorii mężczyzn kolarze RAFAKO S.A. zajęli trzy miejsca w pierwszej dziesiątce.

Już niebawem, 13 maja obędą się IX Mistrzostwa Polski Energetyków w Maratonie Rowerowym MTB – TAURON CUP w ramach cyklu Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe 2017 w Krakowie. Tego dnia na krakowskich Błoniach, drużyna RAFAKO S.A. powalczy o kolejne Mistrzostwo, które w pięknym stylu obroniła w 2016 roku. Celem tego cyklicznego wydarzenia jest promocja sportu masowego pośród pracowników branży energetycznej. Organizatorem tegorocznej edycji jest TKKF „ENERGIA” przy TAURON Dystrybucja S.A. Mistrzostwa znajdują się w oficjalnym kalendarzu wydarzeń sportowych FS „Energetyk”. 

« WSTECZ