Aktualność

Sukcesy sportowców wspieranych przez RAFAKO S.A. 17 sierpnia 2015

Miniony weekend zdecydowanie należał do sportowców wspieranych przez firmę RAFAKO S.A. Tomasz Jabłoński i Igor Jakubowski, liderzy teamu RAFAKO Hussars Poland wywalczyli w Bułgarii srebrne medale. W Mistrzostwach Europy to nasz największy sukces od 22 lat. Ewa Bugdoł zdobyła kolejne Mistrzostwo Polski w triathlonie, a Justyna Kowalczyk okazała się bezkonkurencyjna w półmaratonie narciarskim Marchablanca.

Świetnie spisali się polscy bokserzy w Mistrzostwach Europy w Samokovie (Bułgaria). Tomasz Jabłoński (SAKO Gdańsk) -75 kg i Igor Jakubowski (Zagłębie Konin) - 91 kg, najlepsi pięściarze RAFAKO Hussars Poland w lidze WSB, wrócili w niedzielę (16.08) do kraju ze srebrnymi medalami.

Powody do dumy ma także inna zawodniczka wspierana przez firmę RAFAKO S.A. Ewa Bugdoł zdobyła kolejne Mistrzostwo Polski wśród kobiet na dystansie długim ITU (20), który obejmował: 3 km pływania, 80 km jazdy rowerem oraz 20 km biegu. Triathlon Stronie Śląskie odbył się 16 sierpnia w ramach Enea Tri Tour w Stroniu Śląskim.

Kolejnym zwycięstwem może cieszyć się Justyna Kowalczyk, która niedawno rozpoczęła nowy sezon zmagań. Start ma doskonały, bowiem po ubiegłotygodniowym sukcesie w maratonie narciarskim Ushuaia Loppet przyszedł czas na kolejne podium. W niedzielę, 16 sierpnia, sponsorowana przez RAFAKO S.A. polska biegaczka narciarska wywalczyła wśród kobiet pierwsze miejsce w mierzącym 21 km biegu Marchablanca.

Sportowcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na arenie międzynarodowej!

Źródło zdjęć: Archiwa własne sportowców: RAFAKO Hussars Poland, Ewa Bugdoł, Justyna Kowalczyk.