O NAS

Justyna Kowalczyk w Soczi

Od początku lutego Justyna Kowalczyk przebywa w Soczi, przygotowując się do najważniejszego startu w tym roku. Ostatnie zawody Pucharu Świata we włoskim Toblach polska biegaczka zakończyła na piątym miejscu. Justyna po raz pierwszy od 2009 roku była poza podium w biegu na swoim koronnym dystansie - 10 km stylem klasycznym.

 - Na szczęście najważniejszy start w sezonie jeszcze przed Justyną, a wszystko co najważniejsze i najlepsze ma zdarzyć w Soczi - czytamy na oficjalnej stronie sponsorowanej przez RAFAKO zawodniczki.

Na olimpijskich trasach już jakiś czas temu swoją pracę rozpoczęli serwismeni Justyny Kowalczyk. Pierwszy start w ramach Igrzysk w Rosji odbędzie się bowiem już w sobotę (8 lutego), a przygotowanie nart do tego typu zawodów jest niezwykle ważne.

Po przyjeździe do Rosji Justyna napisała na swoim fanapage na portalu Facbook, że w Soczi „Jest spokojnie i urokliwie. Cisza przed burzą...”. A wioskę olimpijską, czyli miejsce, w którym spędzi  najbliższe trzy tygodnie opisała krótkim zdaniem: „Jest pięknie”. Natomiast w poniedziałek (3 lutego) Polka odbyła swój pierwszy trening na obiektach olimpijskich. RAFAKO już na kilka dni przed najważniejszą imprezą czterolecia trzyma kciuki za Justynę Kowalczyk i życzy jej samych złotych medali.


    Fot. Justyna Kowalczyk - oficjalna strona (fanpage na portalu Facebook)


    Fot. Justyna Kowalczyk - oficjalna strona (fanpage na portalu Facebook)