O NAS

Urodzinowy prezent

19 stycznia, w dniu swoich urodzin, Justyna Kowalczyk sprawiła wspaniały prezent nie tylko sobie, ale także wszystkim kibicom.

Polka nie miała sobie równych w biegu na 10 km stylem klasycznym w zawodach Pucharu Świata, które 19 stycznia odbyły się w Szklarskiej Porębie. - To był bardzo ciężki bieg. Nie pamiętam czy kiedykolwiek biegłam po tak ciężkim śniegu. Jestem jednak bardzo zadowolona z jego przebiegu, bo cały czas kontrolowałam sytuację – tak Justyna Kowalczyk wypowiada się na swoim blogu.
Jednak bez względu na wyniki, kibicie mieli dla Justyny wspaniałą niespodziankę. Po zakończeniu zwodów wielotysięczny tłum na stadionie w Jakuszycach zaśpiewał jej „Sto lat”. Były kwiaty, życzenia oraz tort, przygotowany przez fanów naszej zawodniczki.

RAFAKO także dołącza się do tych życzeń. Pani Justyno, w imieniu wszystkich pracowników RAFAKO S.A. a także mieszkańców Raciborza, życzymy kolejnych sportowych sukcesów, wielu radości z odnoszonych zwycięstw i sił w dalszych zmaganiach. Królowo Zimy, panuj nam jak najdłużej! 

Fani polskiej zawodniczki - zdjęcie z oficjalnego Fanpage Justyny Kowalczyk

Kwiaty dla Mistrzyni