O NAS

Ulubienica kibiców

11 stycznia odbyła się gala Mistrzów Sportów 79 Plebiscytu Przeglądu Sportowego na 10 Najlepszych Sportowców Polski 2013 roku.

Czempiona za 1 miejsce, piąty rok z rzędu, zdobyła Justyna Kowalczyk
. Nikt wcześniej tego nie dokonał. Nagrodę dla najlepszego sportowca odebrali rodzice biegaczki, ponieważ zawodniczka w tym czasie brała udział w Pucharze Świata w Czechach.
- Minęło tyle lat, nominowani wokół mnie się zmieniają - wracają, miewają słabsze sezony, kontuzje. A ja ciągle jestem - powiedziała Justyna Kowalczyk dziennikarzom Przeglądu Sportowego.

Warto także podkreślić, że Justyna Kowalczyk podbiła również serca internautów. Dzięki ich głosom sponsorowana przez RAFAKO sportsmenka została wyróżniona tytułem Najpopularniejszego Sportowca 2013 roku. Konkurs ten przeprowadzono po raz pierwszy.- Bardzo dziękuję kibicom za kolejny dowód zaufania, sympatii i kolejny rok oddawania głosów na mnie. To dla mnie ogromne wyróżnienie nie będę tego ukrywać - czytamy na stronie internetowej Justyny Kowalczyk.

Przypomnijmy, że RAFAKO wspiera Justynę Kowalczyk już od 2005 roku. Tym bardziej cieszy nas fakt, że biegaczka po raz kolejny podbiła serca kibiców.

Na podium plebiscytu Przeglądu Sportowego, znaleźli się także skoczek narciarski Kamil Stoch oraz lekkoatleta Paweł Fajdek. Gala transmitowana była przez TVP.