O NAS

Wyniki konkursu sportowego Gimnazjum w Lyskach 2013/2014


Wyniki konkursu na najaktywniejszego i najwszechstronniejszego sportowca Gimnazjum w Lyskach w kategorii dziewcząt i chłopców w roku szkolnym 2013/2014.

Jak zwykle rywalizacja była do samego końca, ale wygrali najaktywniejsi a poza tym wszechstronni. Po raz kolejny wśród pań wygrała Sabina Błaszczok tym razem egzekwo z Natalią Mrówką przed Eweliną Cuber i Karoliną Klimczak, które zajęły drugie miejsc. Trzecie miejsce Sabina Cielanga. Wśród panów zdecydowanie wygrał Mateusz Pastor wyprzedzając Roberta Arendarskiego i Kamila Smołkę. W tym miejscu należy podkreślić i wyróżnić tych, którzy byli najsystematyczniejsi będąc na kilkudziesięciu zajęciach. I tu mistrzyniami są Ewelina Cuber i Natalia Mrówka, które były na 89 zajęciach w czasie trwania roku szkolnego. Przy 34 tygodniach zajęć, to daje trzykrotną obecność w każdym tygodniu. Wśród chłopaków najwięcej obecności zaliczył Mateusz Pastor- 69 i Radosław Niestrój- 64.

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom, a przede wszystkim tym, którym się jeszcze coś chce czyli wszystkim uczestnikom rywalizacji, którzy zdobyli więcej jak 20 punktów.

Źródło: UKS GRACZ Lyski