IV Turniej Siatkarski

 

IV Turniej Siatkarski Zakładów Pracy i Służb Mundurowych Miasta Racibórz o Puchar Prezydenta Miasta Racibórz


W weekend 8-9 marca odbędzie się IV Turniej Siatkarski Zakładów Pracy i Służb Mundurowych Miasta Racibórz o Puchar Prezydenta Miasta Racibórz. Do turnieju zgłosiło się 12 zespołów, które będą reprezentować zakłady z naszego regionu. Drużyny zostały podzielone na 4 grupy (zagrają w systemie każdy z każdym).

Mecze rozpoczną się w sobotę o 8:00. RAFAKO S.A. zagra w grupie „B”, jego rywalami będą Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. oraz Koltech Sp. z o.o.

Poza tym w turnieju zagrają reprezentacje takich firm i instytucji, jak:  Zakład Poprawczy i Schronisko dla Nieletnich,  Zespół Szkół Mechanicznych,  SGL Carbon, Zakład Karny, Śląsko-Małopolski Oddział Straży Granicznej, Urząd Miasta Racibórz, Mieszko S.A., czy Eko-Okna Sp. z o.o.
 
Dwa najlepsze zespoły z każdej grupy awansują do fazy pucharowej, która rozpocznie się w niedzielę o godz.9:00 (ćwierćfinały). Półfinałowe spotkania zostaną rozegrane o godz. 12:00. Mecz o 3-cie miejsce zaplanowano na 14:30, a finał na 16:00. Podczas trwania turnieju organizator zapewnił również mnóstwo atrakcji, m.in. masaże, gry logiczne, konkursy dla kibiców, teatrzyk kukiełkowy, ćwiczenia korekcyjne, badanie wad postawy oraz j. angielski dla dzieci.

Przypomnijmy, że drużyna RAFAKO jest ubiegłorocznym zwycięzcą turnieju. Trzymamy kciuki i tym razem także liczymy dobrą grę naszych zawodników.