O NAS

Mecz Husarii w Kazachstanie

Tomasz Jabłoński (-75 kg), kapitan Rafako Hussars Poland, o 1 punkt poprawił swój dorobek w rankingu olimpijskim World Series of Boxing. W Szymkencie przegrał 1:2 na punkty z Meiirim Nursułtanowem, a Husaria uległa w całym meczu Astana Arlans Kazakhstan 0-5.
 
- Niestety nie udało mi się wygrać walki, za co bardzo przepraszam wszystkich kibiców. Za bardzo chciałem wygrać ten pojedynek, przez co nie mogłem złapać odpowiedniego rytmu. Pocieszające jest, że ta przegrana niejednogłośnie daje mi jeden punkt - bardzo ważny w rankingu do Olimpiady - przekazał Tomasz Jabłoński po sobotnim występie w Kazachstanie. Obecnie ma on w dorobku 21 pkt.
 
Drugi z liderów Husarii - Igor Jakubowski (-91 kg), po czterech zwycięstwach z rzędu, tym razem przegrał w 3 rundzie z niesamowicie spisującym się w tym sezonie Witalijem Lewinem. Żaden z pięciu dotychczasowych rywali Kazacha nie dotrwał do 4 rundy.
 
- Złapałem sierpa i trener Raubo postąpił słusznie poddając mnie. Nie wiadomo co by się stało, gdyby tego nie zrobił. Mam nadzieję, że teraz odpocznę i będzie już tylko lepiej. Dziękuję wszystkim, którzy we mnie wierzą, postaram się już nie zawieść - dodał Igor Jakubowski, który określił Witalija Lewina jednoznacznie -„świetny zawodnik”.

Całą relację z sobotniego meczu Husarii z Kazachstanem można przeczytać na ich oficjalnej stronie internetowej: http://www.hussarspoland.com/pl/articles/2015/03/14/niejednog%C5%82o%C5%9Bna-pora%C5%BCka-tomasza-jab%C5%82o%C5%84skiego-w-szymkencie

Co o walce z niepokonanymi Kazachami mówią liderzy Husarii oraz ich szef, można przeczytać tutaj: http://www.hussarspoland.com/pl/articles/2015/03/16/wsb-liderzy-husarii-szukaj%C4%85-przyczyn-pora%C5%BCek