O NAS

Liga WSB: sukces Husarii w Wyszkowie

Po raz 2 w tym sezonie przed własną publicznością bokserzy Rafako Hussars Poland wygrali mecz ligi World Series of Boxing. W Wyszkowie pokonali 3-2 Puerto Rico Hurricanes, rewanżując się za porażkę w takim samym stosunku w San Juan.
 
Piątkowy pojedynek rozpoczął się znakomicie dla Husarii, bowiem od zwycięstwa jednogłośnie na punkty Niemca Hamzy Touby (-52 kg) z ćwierćfinalistą Igrzysk Olimpijskich w Londynie, uważanym za wielki talent Jeyvierem Jesus Ocasio Cintronem.
Szczegóły dotyczące piątkowego meczu znajdziemy tutaj: http://www.hussarspoland.com/pl/articles/2015/03/06/liga-wsb-sukces-husarii-w-wyszkowie


Niestety w 2 walce Dawid Michelus (-60 kg) przegrał z Jose Javier Garcia Rosario, chociaż po 4 rundach był minimalnie lepszy - prowadził u jednego sędziego, zaś dwaj inni na swoich kartach mieli wtedy remis. -  Powinienem wygrać bez problemów, ale coś siedzi w mojej głowie i nie potrafię tego przezwyciężyć. Głowa chciała, a ręce i nogi już nie - mówił rozczarowany Dawid Michelus (-60 kg), który w tym sezonie zwyciężył w 1 z 4 pojedynków ligi WSB.
Cały materiał o Dawicie Michelusie przeczytamy tutaj: http://www.hussarspoland.com/pl/articles/2015/03/09/liga-wsb-trener-raubo-dawid-michelus-musi-odpocząć