O NAS

Liga WSB: 11 bokserów "Husarii" na mecz z Niemcami

11 bokserów zakontraktowanych przez Rafako Hussars Poland znalazło się w szerokiej kadrze na mecz reprezentacji Polski z Niemcami. Spotkanie odbędzie się 29 listopada w Karlinie. 
 
Na mecz powołanych zostało 20 pięściarzy ze wszystkich 10 kategorii. W większości wag trenerzy Zbigniew Raubo i Jerzy Baraniecki będą mieli do dyspozycji po 2 zawodników. W kat. -49 kg "jedynakiem" jest Dawid Jagodziński (BSB „Astoria” Bydgoszcz), zaś -60 kg - Dawid Michelus (KS „Kontra” Elbląg). Obaj są bokserami Husarii.
 
Po trzech pięściarzy będzie trenowało na zgrupowaniu w wagach -56 kg i -75 kg. Z Rafako Hussars Poland w tym gronie są Sylwester Kozłowski (KS „Akademia Walki” Warszawa) i
Marek Pietruczuk (UMKS „Victoria” Ostrołęka) oraz Tomasz Jabłoński (KS „SAKO” Gdańsk) i Kamil Gardzielik (KS „Copacabana” Konin).
 
Pozostała piątka zawodników Husarii, to -52 kg Grzegorz Kozłowski (KS „Akademia Walki” Warszawa), -64 kg Damian Kiwior (KS „Tiger” Tarnów), -81 kg Mateusz Tryc (KS „Fenix” Warszawa), -91 kg Igor Jakubowski (KS „Zagłębie” Konin), +91 kg Paweł Wierzbicki (KS „Boxing” Sokółka).
 
12. bokserem Husarii w kadrze na spotkanie z Niemcami ma szansę być trenujący z zawodową drużyną Jordan Kuliński (KS „Start” Włocławek) z wagi -81 kg.
 
Zgrupowanie rozpocznie się w piątek 14 listopada w Warszawie.

Źródło: RAFAKO Hussars Poland