O NAS

12 medali dla Husarii

Osiem złotych, dwa srebrne oraz dwa brązowe medale to wynik, jaki uzyskali zawodnicy Hussars Poland w Mistrzostwach Polski w Kaliszu.

Tytuły mistrzowskie wywalczyli: Dawid Jagodziński (-49kg), Grzegorz Kozłowski (-52kg), Marek Pietruczuk (-56kg), Dawid Michelus (-60kg), Kazimierz Łęgowski (-64kg), Ireneusz Zakrzewski (-69kg), Tomasz Jabłoński (-75kg) i Arkadiusz Toborek (+91kg).

Srebrne medale zdobyli - Mateusz Polski (-60kg) i Damian Kiwior (-69kg), a brązowe kolejni bokserzy, którzy w tym sezonie występowali w World Series of Boxing - Kasjusz Życiński (-81kg) i Krzysztof Kowalski (-91kg).

Ponadto tytuł zdobył także Mateusz Tryc (-81kg), który w poprzednim sezonie boksował dla Husarii. Z kolei w wadze -91kg najlepszy był Igor Jakubowski, który ma szansę na angaż w Hussars Poland.

Podobnie jak przed rokiem w Zawierciu po złote medale Mistrzostostw Polski w tych samych kategoriach sięgnęło tylko 2 pięściarzy - Dawid Jagodziński i Kazimierz Łęgowski. Natomiast Dawid Michelus zmienił wagę z -56kg na -60kg, odbierając tytuł Mateuszowi Polskiemu.

RAFAKO S.A. serdecznie gratuje bokserom Hussars Poland zdobytych medali.
Przypomnijmy, że  raciborska firma wspiera pięściarzy, od początku ich występów w lidze WSB.

Wyniki finałów z udziałem zawodników Husarii można znaleźć na stronie www.HussarsPoland.com

Źródło: Hussars Poland