Justyna Kowalczyk

Wielokrotna medalistka Igrzysk Olimpijskich, mulitedalistka Mistrzostw Świata oraz czterokrotna zdobywczyni Kryształowej Kuli Pucharu Świata. Jedyna zawodniczka na świecie, która cztery raz z rzędu wygrała prestiżowy konkurs Tour de Ski. W taki sposób możemy przedstawić Justynę Kowalczyk. Sukcesy polskiej biegaczki narciarskiej najbardziej cieszą  RAFAKO. Z dumą informujemy, że raciborska firma wspiera Justynę od samego początku jej kariery. W 2005 roku RAFAKO zostało pierwszym głównym sponsorem polskiej biegaczki. Aktualna umowa obowiązuje do Igrzysk Olimpijskich w Soczi włącznie.

Justyna Kowalczyk jest najlepszą i najbardziej utalentowaną polską biegaczką, a mino to jest skromną i bardzo sympatyczną osobą. Kochają ją kibice w całym kraju. Świadczyć o tym, może fakt, że w 2014 roku Justyna piąty z rzędu  została wybrana Najlepszym Sportowcem Roku w Polsce. Nikomu wcześniej się to nie udało. Oprócz tego sportsmenkę wyróżniono wielokrotnie nagrodami i tytułami niesportowymi, takimi, jak: Kobieta Roku 2011 (w plebiscycie „Twojego Stylu), Wiktor w kategorii Najpopularniejszy Sportowiec (kilka lat z rzędu),  Viva Najpiękniejsi ( w kategorii Najpiękniejsza Polka), czy Człowiek Roku Wprost.

Współpraca trwała od 2005 do 2016 roku

Więcej informacji znajdą Państwo na oficjalnej stronie interentowej zawodniczki www.justyna-kowalczyk.pl