Aktualność

RAFAKO finalistą Nagrody PPEA 2019. 21 października 2019

RAFAKO Finalistą prestiżowego konkursu Polish Project Excellence Award 2019, organizowanego przez International Project Management Association (IPMA) Polska.

Jury polskiej edycji konkursu Nagroda PPEA wysoko oceniło kompetencje RAFAKO w dziedzinie zarządzania projektem i zakwalifikowało nasz projekt "Budowa części technologicznej Zakładu Termicznego Unieszkodliwiania Odpadów w Szczecinie" do finału Nagrody. Szczecińska spalarnia, która przyjęła nazwę EcoGenerator jest aktualnie ważnym źródłem czystej energii dla miasta Szczecin. W styczniu 2018 r. po pozytywnym wyniku Ruchu Próbnego, EcoGenerator został przekazany Inwestorowi do eksploatacji.

Laureatów Polish Project Excellence Award 2019 poznamy podczas uroczystej Gali PPEA w dniu 7 listopada 2019 roku w Warszawie.

O Konkursie:

"Każda praca zasługuje na uznanie. W sposób szczególny zasługuje na nie jednak wysiłek, który prowadzi do niecodziennych rezultatów, skutkuje wyjątkowymi osiągnięciami i wyznacza bieżące granice możliwości w danej dziedzinie. Organizowany z inicjatywy International Project Management Association Polska doroczny konkurs Polish Project Excellence Award honoruje najbardziej spektakularne osiągnięcia w praktyce zarządzania projektami. Jego celem jest nagradzanie najlepszych projektów oraz promowanie kompetencji realizujących je przedsiębiorstw.

Ocena projektów zgłoszonych do Konkursu dokonywana jest z wykorzystaniem uznanego na świecie modelu Project Excellence. To sprawdzone narzędzie umożliwia kompleksową ewaluację zarówno samego procesu zarządzania danym projektem, jak i jego szeroko rozumianych rezultatów."
 
 
« WSTECZ