Aktualność

Intensywny weekend Rafako Orbea MTB Team 11 września 2017

Kolarze klubu Rafako Orbea MTB Team nie zwalniają tempa, i zdobywają kolejne wysokie miejsca na podium. Tym razem drużyna wspieranych przez RAFAKO S.A sportowców zaliczyła bardzo intensywny weekend. W dniach 9-10 września wystartowali w Bike Maratonie w Wałbrzychu i Bike Atelier w Żarkach.

W pierwszych zawodach intensywnego weekendu zawodnicy wystartowali na dystansach: GIGA – 70 km, gdzie jednym z pedałujących był Paweł Pięta. Z kolei na trasie dystansu MEGA, składającego się z 50 km jazdy pojawili się: Agnieszka Uroda-Hampelska, Michał Chońka, Marek Łapin, Piotr Kędzior, Krzysztof Wieczorek, Grzegorz Ginalski oraz Aleksander Przygoda.

Kolejny dystans to MINI – 25 km, który przejechali: Mirela Łapin ( 3 miejsce w kat. K3), Tymoteusz Kędzior oraz Mateusz Łapin. - W klasyfikacji Muszkieterów nasza drużyna zdobyła 2 miejsce, co ostatecznie daje prowadzenie drużynie w klasyfikacji generalnej. Co więcej, po raz pierwszy w zawodach wystartowała Dominika Hońka zajmując 5 miejsce na dystansie MINI – powiedział Mirosław Bołdys, członek Rafako Orbea MTB Team.

Kolejne ze zmagań, tym razem Bike Atelier odbyły się w Żarkach. Na równie wymagającej trasie, gdzie zmęczenie dawało się ostro we znaki, zwodnicy ścigali się na dystansach PRO-60 km na którym Agnieszka Uroda-Hampelska zajęła 1 miejsce w kategorii K-4, Magdalena Góra 3 miejsce w kat. K4, Paweł Pięta 6 miejsce w M3, Krzysztof Hampelski. Na dystansie Hobby – 25 km Pola Wieczorek zdobyła 7 miejsce w kat. K1 oraz Mirela Łapin 2 miejsce w kat. K3. Dystans FAMILY – 25 km należał do Karoliny Wieczorek, na którym wraz z Krzysztofem Wieczorkiem zdobyła 3 miejsce. Tymoteusz Kędzior z kolei uplasował się na 5 miejscu.


 

« WSTECZ