Aktualność

Mikołaj zawita do Areny RAFAKO 30 listopada 2015

Gry i zabawy oraz wspólne śpiewanie ze Śnieżynkami, humorystyczna bajka „ Zimowe Przygody Krysi Kaprysi”, świąteczne koniki, kangur – zjeżdżalnia, wspólne malowanie pierników oraz wiele innych atrakcji dla najmłodszych przygotowało RAFAKO S.A. na 6 grudnia w Arenie RAFAKO. Impreza Mikołajkowa odbywać się będzie w wyjątkowej zimowej scenerii oraz świątecznej oprawie muzycznej.

W niedzielę, 6 grudnia od godziny 15.00 w Arenie RAFAKO na wszystkie dzieci pracowników RAFAKO S.A. czekać będą niespodzianki. Właśnie tego dnia przypadają Mikołajki, więc i władze raciborskiej Spółki zadbały, aby ten dzień był wyjątkowy. 

Co w programie? Śnieżynki przeprowadzą gry i zabawy dla dzieci, będą malowały buzie i zachęcą dzieci do wspólnego śpiewania. Następnie Teatr z Krakowa przedstawi pełną humoru świąteczną bajkę pt.: „Zimowe Przygody Krysi Kaprysi”.

Ponadto dzieci będą mogły popróbować swoich sił w jeździectwie na świątecznych konikach oraz pozjeżdżać na niecodziennej ślizgawce „Kangurze”. Dla maluchów przewidziano Świąteczną Kolejkę, a ci nieco starsi będą mogli lukrować i ozdabiać pierniki. 

Aby uwiecznić te niezapomniane przeżycia, organizatorzy zapewnią Fotobudkę, w której znajdować się będą maski, peruki i czapki, a każde dziecko otrzyma pamiątkową fotografię z datą i logiem RAFAKO. 

Oprócz wymienionych atrakcji nie zabraknie tej najważniejszej – czyli spotkania ze Świętym Mikołajem i prezentów. - W tym roku RAFAKO również zadbało o świąteczne paczki wypełnione po brzegi słodkościami. Takie prezenty są tylko raz w roku! A uśmiech na twarzach naszych pociech jest bezcenny – podkreśla Wiesław Oleszowski ze Związków Zawodowych RAFAKO.

Cała impreza odbywać się będzie w wyjątkowej zimowej scenerii oraz świątecznej oprawie muzycznej. Dzieci z pewnością na długi czas zapamiętają tegoroczne spotkanie ze św. Mikołajem. 

fot. Mikołajki 2014 r. 

ZOBACZ WSZYSTKIE