Aktualność

Pracownicy RAFAKO S.A. przekazali prezenty dla dzieci z Powiatowego Domu Dziecka w Gorzyczkach 21 decemeber 2015

Przekazywanie świątecznych prezentów wychowankom Powiatowego Domu Dziecka w Gorzyczkach przez przedstawicieli RAFAKO S.A. jest już długoletnią tradycją. Także w tym roku podopieczni placówki znajdą pod choinką upominki, przygotowane specjalnie dla nich przez pracowników raciborskiej Spółki.

Oprócz pięknie zapakowanych prezentów przygotowanych indywidualnie przez pracowników, dzieci otrzymały również reklamówki pełne słodkich pyszności, które przekazały Związki Zawodowe RAFAKO S.A. - Jesteśmy niezmiernie wdzięczni pracownikom RAFAKO S.A. za tak cudowne prezenty. Nie spodziewaliśmy się aż tylu darów. Dzieci były zadowolone i szczęśliwe a my razem z nimi. Jeszcze raz dziękujemy za czas i zaangażowanie w pomoc dla naszej placówki - mówi dyrektor Powiatowego Domu Dziecka w Gorzyczkach, Wiesława Renata Niemcewicz - Cierpiał.

 
Świąteczne prezenty zostały przekazane dzieciom przez przedstawicieli RAFAKO S.A. 17 grudnia. Jednak współpraca Domu Dziecka z Gorzyczek z raciborską Spółką trwa przez cały rok. Dzieci uczestniczą w wydarzeniach organizowanych dla pracowników firmy. RAFAKO z kolei w tym roku sfinansowało placówce ogrodzenie terenu. 

Raciborska Spółka w tym roku wsparła także Ośrodek Terapeutyczno-Opiekuńczy w Samborowicach, przekazując sprzęt multimedialny na potrzeby zajęć rehabilitacyjnych dla dzieci.

 

Więcej informacji można znaleźć w Centrum prasowym « WSTECZ