Drużyna RAFAKO Mistrzem Polski w biegu ulicznym na 10 km

Drużyna RAFAKO S.A. w składzie: Paweł Klinik, Jan Wilczek, Grzegorz Bulenda i Krzysztof Jeremicz zajęła I miejsce w Mistrzostwach Polski Firm i Instytucji w biegu ulicznym na 10 km. Zawody odbyły się 1 czerwca w Jastrzębiu-Zdroju.Mistrzostwa Polski Firm i Instytucji w biegu ulicznym na 10 km, które miały miejsce 1 czerwca w Jastrzębiu-Zdroju, odbyły się w ramach biegu „Silesia Run”. Organizatorem wydarzenia było Stowarzyszenie Biegów Górskich.

 

Firmę RAFAKO S.A. reprezentowali: Paweł Klinik, Jan Wilczek, Grzegorz Bulenda i Krzysztof Jeremicz. - Trasa biegu była bardzo wymagająca; z długimi i stromymi podbiegami, a dodatkowym utrudnieniem był wiejący wiatr – przyznaje Krzysztof Jeremicz.  Z trudną trasą i niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi najlepiej poradziła sobie drużyna RAFAKO S.A., która wywalczyła I miejsce, zdobywając tym samy tytuł Mistrza Polski. Warto dodać, że indywidualnie najlepszy czas spośród rafakowców uzyskał Paweł Klinik.

Przypomnijmy, że zwycięstwo w Jastrzębiu-Zdroju to kolejny sukces biegaczy raciborskiej firmy. Przedstawiciele RAFAKO S.A. osiągnęli bardzo dobre rezultaty także m.in. podczas VI Mistrzostw Polski Energetyków w biegu na 10 km, które odbyły się w Skawinie w maju tego roku.