O NAS

Rozgrywki w tenisie z okazji Dnia Kobiet

15 marca, z małym poślizgiem odbył się turniej tenisowy z okazji Dnia Kobiet. Dziewczyny z TKKF "RAFAKO" zaprosiły swoich kolegów tenisistów do wspólnego turnieju halowego.

Dziewczyny przygotowały wspaniały poczęstunek, słodkości, a kibicom i swoim rodzicom bardzo dobrą kawę. – Kawa i upieczone własnoręcznie ciasta były znakomite – przyznaje współorganizator tej imprezy, trener grupy "RAFAKO" Henryk Swoboda. – Choć bardziej zainteresowany byłem poziomem gry moich zawodników. Muszę przyznać, że poziom sportowy był niezwykle wyrównany i zacięty

Wyniki sportowe i zajęte miejsca przedstawiają się następująco:

Dziewczyny
1. miejsce: Emilka Pączko
2. miejsce: Wioletta Franiczek
3. miejsce: Wiktoria Kondziołka

Chłopcy
1. miejsce: Paweł Musioł
2. miejsce: Aleks Musioł
3. miejsce: Wojtek Rybiński

Turniej pocieszenia
1. miejsce: Paweł Zalewski
2. miejsce: Emilka Pączko
3. miejsce: Mikołaj Pączko

W turnieju zdarzyły się też niemiłe niespodzianki, jak zresztą w sporcie bywa. Wojtek Rybiński musiał zmienić swoją rakietę tenisową na inną z powodu uszkodzenia, natomiast Aleks Musioł zrezygnował ze swojego meczu finałowego w drugim secie z powodu niegroźnej kontuzji, która uniemożliwiła mu dalszą grę. Na zakończenie rozdano dyplomy, a najlepsi otrzymali puchary i drobne upominki. Następny turniej będzie już na kortach otwartych, może będzie to turniej "Wiosna w mieście 2015 r." o Puchar Prezydenta Miasta.

ŹRÓDŁO: TKKF "RAFAKO"