O NAS

Turniej o Puchar NSZZ RAFAKO S.A.w tenisie

W czwartek 28, sierpnia od rana na korcie tenisowym RAFAKO S.A. toczyły się zacięte pojedynki w tenisie ziemnym dzieci i młodzieży.

 

Patronat nad turniejem objęły NSZ Zawodowe RAFAKO S.A. Turnieje odbywają się corocznie w ramach programu obchodów Dnia Energetyka. Rozpoczęła grupa do 12 lat (Open).

Wyniki przedstawiają się następująco:
1. Grzegorz Rybiński
2.  Wiktoria Kondziołka
3.  Martyna Borkowska
 

Turniej dziewcząt do 17 lat:
1.  Daria Borkowska
2.  Aleksandra Bachryj
3.  Wiktoria Kondziołka
 

Turniej chłopców do 14 lat:
1.  Kamil Socha
2.  Maciej Rudziński
3.  Aleks Musioł
 

Turniej poicieszenia:
1.  Kamil Bichta
2.  Paweł Musioł


- Kamil Socha to niezwykle uzdolniony 12 latek, gdyby trenował trochę więcej to z pewnością byłby znaczącym zawodnikiem w Polsce- mówi z żalem Henryk Swoboda trener grupy TKKF "RAFAKO".-  Niestety, Kamil wybrał piłkę nożną, a na treningi tenisowe uczęszcza rzadko, ale widać talentu mu nie brakuje, bo ciągle wygrywa. Z gry moich zawodników jestem usatysfakcjonowany, grają na dobrym poziomie pomimo tego, że turniejów w Raciborzu jest mało- dodaje. Wszyscy uczestnicy z odbytych turniejów otrzymali okolicznościowe dyplomy, a najlepsi puchary, statuetki i drobne upominki. Do rozegrania pozostał jeszcze jeden turniej dla młodzieży do 18 lat. - Mam nadzieję, że na ten turniej przyjdą najlepsi, a konkurencja będzie wspaniała- kończy trener. 

Źródło: TKKF RAFAKO