O NAS

Turniej tenisa NSZZ Solidarność RAFAKO S.A.

Przez 3 dni rozgrywano na korcie tenisowym RAFAKO S.A. turniej NSZZ Solidarność z okazji 34 rocznicy powstania tego związku.

 
Turniej odbył się w trzech kategoriach wiekowych: do 12 lat , do 15 lat i do 20 lat (dziewcząt i chłopców). Dzieci i młodzież była niezmiernie zadowolona z odbytych turniejów, ponieważ grania było pod dostatkiem. Turnieje rozgrywane były w grupach, a w grupie zawodnicy grali każdy z każdym, następnie grano między grupami. Wyniki końcowe przedstawiają się następująco:


Do 12 lat open:
1. Wiktoria Kondziołka
2.  Grzegorz Rybiński
3. Martyna Borkowska
 

Do 15 lat chłopców:
1. Paweł Musioł
2. Aleks Musioł
3. Paweł Dziergas (Żory)
 

Do 15 lat dziewcząt:
1. Katarzyna Kocur
2. Aleksandra Bachryj
3. Martyna Borkowska
 

Do 20 lat chłopców:
1. Grzegorz Kozieł
2. Paweł Musioł
3. Karol Borkowski
 

Do 20 lat dziewcząt:
1. Nicole Świerczewska
2. Wioletta Franiczek
3. Paweł Zalewski


Turniej poccieszenia:
1. Kamil Bichta
2. Aleks Musioł
3. Paweł Zalewski


- Jestem bardzo zadowolony z formy i poziomu wytrenowania moich zawodników, reprezentują już dobry poziom sportowy - mówi szkoleniowiec TKKF „RAFAKO" Henryk Swoboda. - Żałuję tylko, że pogoda nie była najlepsza i może dlatego nie wszyscy zaproszeni zgłosili się na nasz turniej oraz, że dwie dobre zawodniczki ze względu na stan zdrowotny musiały skreczować - dodaje.
- Dziękuję w imieniu swoim i uczestników turniejów NSZZ Solidarność RAFAKO S.A. za przyjęcie patronatu nad turniejem- podsumowuje H. Swoboda. Wszyscy otrzymali okolicznościowe dyplomy, a najlepsi puchary i upominki.  Były słodycze i kawa dla rodziców.


Źródło: TKKF „RAFAKO"