O NAS

Rodzinny turniej deblowy w tenisie

W niedzielę, 10 sierpnia TKKF"RAFAKO" zorganizowało rodzinny turniej deblowy w tenisie. Turniej rozegrany został na korcie tenisowym RAFAKO S.A. Zgłosiło się do niego 6 zespołów rodzinnych, które grały w 2 grupach systemem każdy z każdym.

W grupie tzw. "mistrzów" najlepiej zagrało rodzeństwo Borkowskich Daria i Karol i oni też zajęli pierwsze miejsce. 2­ miejsce zajęła rodzina Rybińskich w tym zestawieniu ojciec Bogusław grał ze swoim synem Wojciechem. 3­miejsce zajęła rodzina Czernerów w tym zespole uczestniczył ojciec Marian ze swoim synem Alkiem.

W drugiej grupie wzięły udział rodziny, które od niedawna uprawiają tenis ziemny. Tę grupę wygrało rodzeństwo Kondziołka z Lubomi, Wiktoria i jej brat Mateusz. Wiktoria od niedawna gra w tenisa, ale jest bardzo zaangażowana i ambitna. - Już na obozie tenisowym z uwagą śliedziłem jej postępy-  mówi Henryk Swoboda, trener zawodników TKKF "RAFAKO".

- Wielką niespodziankę i radość sprawiło mi zgłoszenie do udziału pani Anity Borkowskiej (mamy tenisistów). Grała z najmłodszą córką (10 lat) i równocześnie najmłodszą uczestniczką turnieju ­Martyną - wspomina Henryk Swoboda.W turnieju uczestniczyło również rodzeństwo Musiołów z Lubomi Paweł i Aleks, zajmując 4­ miejsce.

Spotkanie odbyło się w bardzo sympatycznej i koleżeńskiej atmosferze. Był poczęstunek, herbata, nopoje, kawa,słodycze. Na zakończenie rozdano okolicznościowe dyplomy i puchary.

Źródło: TKKF"RAFAKO"