O NAS

Podsumowanie zlotu tenisistów

21 maja na korcie tenisowym RAFAKO S.A. zorganizowano sportowe spotkanie tenisistów, którzy uczestniczyli w wojewódzkim turnieju w Rudzie Śląskiej. Przypomnijmy, że zawody odbyły się 18 maja w ramach 56 Zlotu Klubów i Ognisk TKKF woj. Śląskiego.Na podsumowującym spotkaniu obecni byli zawodnicy, którzy brali udział w turnieju, rodzice tenisistów, a także gość specjalny Michał Lewandowski, komentator tenisa w TVP Sport oraz w telewizji Eurosport.

Trener TKKF RAFAKO Henryk Swoboda podziękował tenisistom za sportowe zachowanie, mobilizację, dobre wyniki, a także za godne promowanie miasta Racibórz oraz firmy RAFAKO S.A.

Podczas spotkania zorganizowano gry sparingowe, których uczestnicy otrzymali drobne upominki oraz autografy Michała Lewandowskiego. - Chciałbym zauważyć, że Michał Lewandowski pochodzi z Raciborza, a jego dziadek pracował w RAFAKO S.A., był m.in. głównym budowniczym kortu tenisowego. Michał był mistrzem Polski do lat 16, trzykrotnym mistrzem dziennikarzy w deblu, wicemistrzem świata w deblu (w ubiegłym roku). W tym turnieju zdobył także 3 miejsce w grze singlowej we Włoszech. Prywatnie jest moim wnukiem – powiedział Henryk Swoboda.

Źródło: TKKF RAFAKO