Piłka nozna podczas Europejskiego Tygodnia Sportu

W Sportową Niedzielę podczas Europejskiego Tygodnia Sportu Zorganizowaliśmy kilka meczy piłki nożnej.W pierwszej kolejności zagrali mali zawodnicy w wieku 7 - 10 lat. Niestety, na boisku stawiły się tylko reprezentacje Szkoły Podstawowej z Raszczyc i Zwonowic oraz paru chłopaków z Adamowic, którzy dołączyli do tych dwóch zespołów. Odbył się bardzo długi mecz (turnieje niestety nie mógł się odbyć), w którym lepszy okazał się team z Raszczyc wygrywając 5:3. Gratulacje dla obu zespołów.

W drugim meczu naprzeciw siebie stanęli zawodnicy drużyn UKS „GRACZ” ORLIK-i i TRAMPKARZE MŁODSI (jako jedna drużyna) oraz ich ojcowie (jako drużyna przeciwna). Uniknęliśmy wojny domowej, bo mecz zakończył się sprawiedliwym podziałem punktów, był remis 2:2. Czy wynik satysfakcjonował wszystkich graczy? Na pewno nie, chłopcy mieli nadzieję, że będą lepsi od swoich rodziców.

Odbyło się jeszcze jedno spotkanie. Mianowicie na murawie stawiły się dwie reprezentacje Straży Pożarnej; Reprezentacja Państwowej Straży Pożarnej w Rybniku oraz Reprezentacja Ochotniczych Straży Pożarnych z Gminy Lyski.

Myślę, że zabawa była przednia więc zapraszamy na podobne mecze, może turnieje za rok.

Źródło UKS GRACZ Lyski