O NAS

Siatkarze AZS Rafako przegrali z drużyną z Jastrzębia

Siatkarze AZS Rafako w sobotę, 25 października przegrali w wyjazdowym meczu z drużyną Akademii Talentów Jastrzębski Węgiel.

Siatkarze drużyny II- ligowej w 5 kolejce grupy 5 przegrali na wyjeździe 2:3 (-14, 14, 18, -16, -4) z drużyną Akademii Talentów Jastrzębski Węgiel i z dorobkiem 5 punktów zajmują 8 miejsce. - Do Jastrzębia jechaliśmy po zwycięstwo, ale pierwszy set zweryfikował nasze plany. Przegraliśmy go do 14 – relacjonuje Radosław Gorski, trener siatkarzy z Rafako. Zmiany, które pod koniec pierwszego seta przeprowadził trener Radek Gorski spowodowały, że następne partie zdecydowanie wygrała drużyna AZS Rafako do 14 i 18. - Czwarty set graliśmy na równo do stanu po 12 i nic nie zapowiadało przegranej. Ale kilka błędów w ataku i przyjęciu spowodowały, że przegraliśmy seta do 16- mówi Radosław Gorski. Piąta partia to już dominacja Jastrzębskiego Węgla, gdzie przeciwnikom wszystko wychodziło, a szczególnie zagrywka.

Następny mecz rozegrany zostanie w Raciborzu, 8 listopada o godz. 17.00 w Arenie Rafako.