O NAS

Sebastiana Jezierzańskiego walczył na Syberii

Sebastian Jeziorzański, zawodnik z Dębu Brzeźnica zajął 3 miejsce podczas Międzynarodowego Turnieju Seniorów w zapasach stylem wolnym, który odbywał się od 28 do 30 listopada w miejscowości Pojkowskij k/Surgut na Syberii.

- 30 ºC - taka temperatura przywitała Sebastiana Jezierzańskiego z Dębu Brzeźnica na Syberii. Od 28 do 30 listopada w miejscowości Pojkowskij k/Surgut odbywał się tam Międzynarodowy Turniej Seniorów w zapasach stylem wolnym. Był to ostatni tegoroczny start Sebastiana Jezierzańskiego. W kat. wagowej 86 kg walczyło 20 zawodników m.in. z Azerbejdżanu, Izraela, Kanady, Mołdawii, Tunezji, Rosji.
 

Był to kolejny udany występ zawodnika Dębu Brzeźnica, przegrywając jedną walkę ukończył Turniej na 3 miejscu, co za tym idzie powtórzył pozycję medalową z niedawnego Turnieju w Dagestanie. Prosto z zawodów Sebastian wyjechał z reprezentacją polskich zapaśników do COS w Zakopanem, gdzie do 20 grudnia będzie się przygotowywał do nowego sezonu.


W 2015r czeka go walka o wyjazd na I Igrzyska Europejskie oraz Mistrzostwa Świata, gdzie będzie można zdobyć kwalifikację do Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro 2016. 

 
LKS „Dąb” Brzeźnica