O NAS

Zapasy w Solcu Kujawskim

Najlepsi zapaśnicy w kraju spotkali się w Solcu Kujawskim. W dniach 25 – 27 kwietnia odbywały się tam Mistrzostwa Polski Seniorów w zapasach w stylu wolnym i zapasach kobiet. Sponsorowany przez RAFAKO klub LKS Dąb Brzeźnica reprezentowali Sebastian Jezierzański oraz juniorzy Mateusz Kampik i Nataniel Ostrowski.

Sebastian Jezierzański, który walczył w kat. 86 kg ukończył zawody na III miejscu, zdobywając brązowy medal. Natomiast juniorzy LKS Dąb Brzeźnica odpadli w walkach eliminacyjnych.

W zapasach kobiet w Mistrzostwach Polski udział wzięły trzy zapaśniczki „Dębu”. Sara Jezierzańska  (kat. 53 kg) oraz Agata Tatar (kat. 69 kg) wywalczyły podobnie jak Sebastian Jezierzański III miejsce. Z kolei Nikol Chlub startująca w kat. 60 kg zawody ukończyła na 7 miejscu.