O NAS

Najlepsi w 2013 roku

Klub zajmuje każdego roku czołowe miejsca w kraju w ogólnopolskim współzawodnictwie sportowym dzieci i młodzieży. Natomiast wśród klubów miasta i powiatu raciborskiego każdego roku zajmujemy pozycje w pierwszej trójce. W roku ubiegłym klub zdobył 155,5 pkt. zajmując II miejsce wśród wszystkich klubów miasta i powiatu raciborskiego. W 2013 roku na Mistrzostwach Polski zawodnicy i zawodniczki zdobyli 19 pozycji medalowych. Obecnie 5 zawodniczek i 6 zawodników należą do Kadry Narodowej Juniorów i Seniorów.

Poniżej prezentujemy sylwetki zawodników zasługujących na wyróżnienie:

Sara Jezierzańska (ur. 1992 r.)
III miejsce Puchar Polski Seniorek- Międzyzdroje, 25-26.01.2013
V miejsce Mistrzostwa Polski Seniorek- Środa Wielkopolska, 11-12.05.2013
Akademicka V-ce Mistrzyni Polski- Warszawa, 7-8.06.2013
III miejsce Igrzyska Frankofonii- Francja- Nicea, 6-15.09.2013
III miejsce Młodzieżowe Mistrzostwa Polski- Zamość, 5-6.10.2013
Członkini Kadry Narodowej Seniorek.

Paula Kozłow (ur. 1994 r.)
Mistrzyni Polski Juniorek- Koronowo, 19-20.04.2013
III miejsce Mistrzostwa Polski Seniorek- Środa Wielkopolska, 11-12.05.2013
M/n Mistrzostwa Polski- Brzeźnica- Rudnik, 1-2.03.2013
V miejsce Mistrzostwa Europy Juniorek- Macedonia, 1-7.07.2013
XII miejsce Mistrzostwa Świata Juniorek- Bułgaria, 9-11.08.2013
Członkini Kadry Narodowej Juniorek.
 

Agnieszka Król (ur. 1994 r.)
Mistrzyni Polski Juniorek- Koronowo, 19-20.04.2013
III miejsce M/n Turniej w Rumunii- 24-26.05.2013
III miejsce- M/n Turniej w Hiszpanii- 12-14.07.2013
XIII miejsce Mistrzostwa Świata Juniorek- Bułgaria, 9-11.08.2013
Członkini Kadry Narodowej Juniorek.

Agata Tatar (ur. 1995 r.)
III miejsce Puchar Polski Seniorek- Międzyzdroje, 25-26.01.2013
V miejsce M/n Mistrzostwa Polski Juniorek- Brzeźnica- Rudnik, 1-2.03.2013
II miejsce Mistrzostwa Polski Juniorek- Koronowo, 19-20.04.2013
III miejsce Puchar Polski Juniorek- Stargard Szczeciński, 15-16.11.2013
Członkini Kadry Narodowej Juniorek.

Nikol Chluba (ur. 1993 r.)
III miejsce Puchar Polski Seniorek- Międzyzdroje, 25-26.01.2013
V miejsce M/n Mistrzostwa Polski Juniorek- Koronowo, 19-20.04.2013
III miejsce Akademickie Mistrzostwa Polski- Warszawa, 7-8.06.2013
III miejsce Młodzieżowe Mistrzostwa Polski- Zamość, 5-6.10.2013
Członkini Kadry Narodowej Seniorek.

Sebastian Jezierzański (ur. 1991 r.)
I miejsce Młodzieżowe Mistrzostwa Polski- Białogard, 4-5.10.2013
II miejsce Mistrzostwa Polski Seniorów- Poznań, 3-4.05.2013
I miejsce Igrzyska Frankofonii- Francja- Nicea, 6-15.09.2013
II miejsce Puchar Polski Seniorów- Białogard, 22-23.02.2013
Członek Kadry Narodowej Seniorów.

Paweł Drzeżdzon (ur. 1992 r.)
III miejsce Puchar Polski Seniorów- Białogard,22-23.02.2013
II miejsce Mistrzostwa Polski Seniorów- Poznań,3-4.05.2013
II miejsce Młodzieżowe Mistrzostwa Polski- Białogard, 4-5.10.2013
Członek Kadry Narodowej Seniorów.



Mateusz Kampik (ur. 1996 r.)
Mistrz Polski Juniorów Młodszych (OOM)- Zgierz,12-14.07.2013
I miejsce Puchar Polski Kadetów- Brzeg Dolny,15-17.03.2013
I miejsce M/n Mistrzostwa Polski Kadetów- Świdwin, 26-27.04.2013
I miejsce M/n Turniej Juniorów- Niemcy, 3-5.05.2013
VIII miejsce Mistrzostwa Europy Kadetów- Czarnogóra, 18-23.06.2013
XI miejsce Mistrzostwa Świata Kadetów- Serbia,19-25.08.2013
Członek Kadry Narodowej Kadetów.


Patryk Ołenczyn (ur. 1997 r.)
Mistrz Polski Juniorów Młodszych (OOM)- Zgierz,12-14.07.2013
I miejsce Puchar Polski Kadetów- Brzeg Dolny,15-17.03.2013
I miejsce M/n Mistrzostwa Polski Kadetów- Świdwin,26-27.04.2013
I miejsce M/n Turniej Juniorów Młodszych- Niemcy,3-4.05.2013
I miejsce M/n Turniej Kadetów- Słowacja,24-26.05.2013
XIII miejsce Mistrzostwa Europy Kadetów (kontuzja)- Czarnogóra, 18-23.06.2013
V miejsce Mistrzostwa Świata Kadetów- Serbia, 19-25.08.2013
I miejsce Puchar Polski Kadetów- Kraśnik, 22-24.11.2013
Członek Kadry Narodowej Kadetów.

Patryk Gołuchowski (ur. 1998 r.)
III miejsce Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Kadetów- Świdwin, 26-27.04.2013
V miejsce Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży- Zgierz, 12-14.07.2013
III miejsce Puchar Polski Kadetów- Kraśnik, 22-24.11.2013
Członek Kadry Narodowej Kadetów.

Wśród najmłodszych na wyróżnienie zasługują medaliści Mistrzostw Śląska i Polski:
- Michał Kampik
- Krzysztof Prasek
- Dawid Pater
- Szymon Jakubczyk
- Jonatan Knap
- Adrian Grabowski
- Aleksandra Chluba