O NAS

Turniej im. Feliksa Stamma

9-12 kwietnia odbył się XXXI Międzynarodowy Turniej Bokserski im. Feliksa Stamma w Warszawie. W zawodach udział wzięli m.in. pięściarze Hussars Poland, którzy odnieśli niemały sukces!

Cztery medale dla Husarów!

W finałach turnieju walczyli Grzegorz Kozłowski (kat -52) oraz jego brat bliźniak Sylwester Kozłowski (kat. -56 kg), a także Damian Kiwior (kat -69 kg) i Kazimierz Łęgowski (-64 kg).

Grzegorz Kozłowski zmierzył się z Hiszpanem Kevinem Nieve. Pojedynek wygrał Polak zdobywając złoty medal. Ponadto srebrny medal wywalczył Sylwester Kozłowski, który rywalizował z Irlandczykiem Michaelem Conlanem. Natomiast Kazimierz Łęgowski spotkał się finale z Rosjaninem Vitaliy Dunaytsev. Bokser Husarii zdobył także srebrny medal. Również po srebro sięgnął Damian Kiwior. W ringu rękawice bokserskie skrzyżował z Gruzinem Zaalem Kvachatadze.

Sponsor Hussars Poland firma RAFAKO S.A. serdecznie gratuluje wszystkim medalistom Turnieju im. Feliksa Stamma.